Jdi na obsah Jdi na menu
 


Poškozená vjezdová vrata

7. 12. 2012

Pro Vaší informaci.

Ve čtvrtek 6.12. odpoledne poškodil jeden z majitelů garáže hlavní vjezdová vrata do našich garáží. Zapomněl, že převáží na střeše zvedák a "nevešel se" do vrat.

Výbor SVG začal ihned tuto mimořádnou situaci řešit - z viníkem, který se výboru sám přihlásil, z jeho pojištovnou a ze servisní firmou Golden Gates. Ta provede provizorní opravu vrat, tak aby fungovala a objedná vrata nová - dodací doba cca na konci ledna.

Všechny náklady spojené s touto událostí budou hrazeny z povinného ručení vozidla, které škodu způsobilo.

Veškeré vybavení ze společných prostor (hasičáky, koštata, žebřík) bylo dočasně uklizeno.

Zapsal Petr Beránek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Vrata opravena

(Beránek, 12. 12. 2012 8:39)

Zdravím všechny,
dobrá zpráva, firma Golden Gates včera opravila a zprovoznila vjezdová vrata. Zároveň byla objednána vrata nová, dodací termín je v průběhu února. Vše se řeší s pojišťovnou viníka.
Petr Beránek

Oprava vrat v úterý 11.12.

(Beránek, 10. 12. 2012 19:13)

Zdravím všechny,
zítra, tj. v úterý 11.12. provede firma Golden Gates opravu našich vjezdových vrat. V čase mezi 10 a 14 hodinou bude částečně omezený průjezd vraty - při montáži vodících lišt bude třeba nutno počkat 15 minut do nasazení vrat. Pracovníci se samozřejmě budou snažit umožnit průjezd vozidlům, ale v některých fázích montáže bude prostě potřeba chvilku počkat. Počítejte s tím.
S pozdravem, Petr Beránek
PS: dnes v noci bude ještě objekt hlídán bezpečnostní agenturou BBS


Novinky ze soboty ráno

(Beránek, 8. 12. 2012 10:08)

Zdravím všechny,
mám pár nových informací:

- GG nedokázali zprovoznit naše vrata, i když na nich pracovali celý pátek,
- potřebné náhradní díly budou mít až v pondělí během dne, tzn, že vrata opraví ještě v pondělí odpoledne nebo nejpozději v úterý dopoledne - tak snad to klapne,
- dohodli jsme se ve výboru, že na následující tři noci (So, Ne, Po) zajistím hlídání objektu strážní službou BBS - někdo od nich tam bude vždy od 22 do 6 hod. ráno,
- tyto náklady na odvrácení další škody (vloupáním, vandalismem) uhradí pojištovna viníka z jeho poviného ručení,
- v případě, že to pojištovna neuzná, uhradí vše viník nehody - souhlasí s tím,

Zapsal Beránek
Petr

Otevřená vrata

(Ing.Hlavnička, 7. 12. 2012 22:11)

Dobrý den,
dnes odpoledne montovali dva technici vjezdová vrata, takže jsem se nedostal do garáže a byl jsem odkázán až na podvečerní čas ... přijel jsem tedy opětovně po 18.hod, kdy vrata již byla namontovaná, avšak jsou trvale otevřená a nezapojená. Nevím, zda o tom víte, tak Vám to raději píšu. Dejte mi prosím zprávu, kdy budou vrata zas no rmálně fungovat. Doufám, že nezůstanou dokořán přes celý víkend, opravdu bych byl nerad, aby nám tam někdo něco provedl nebo se tam ubydleli bezdomovci.
Nevím, kdo byl ten borec co nezná výšku svého auta, ale bylo by myslím fér, aby dotyčný zajistil na své náklady hlídání objektu, poněvadž nemám v úmyslu za něho platit ani opravu vrat ani případnou jinou škodu v důsledku nezabezpečeného objektu. Měl by asi začít šetřit, protože jestli nám někdo vykrade garáž, budu na něm vymáhat škodu. Nevím o koho se jedná, ale toto mu prosím vyřiďte. Děkuji.
S pozdravem
Ing.Hlavnička, G21

Re: Otevřená vrata

(Beránek, 8. 12. 2012 7:14)

Dobrý den pane Hlavničko,

ano vím o tom, včera odpoledne poškodil jeden z majitelů garáže hlavní vjezdová vrata, protože měl na zahrádce auta předmět na který během dne zapomněl. Výbor společenství začal tuto mimořádnou událost ihned řešit z viníkem, z jeho pojištovnou i se servisní firmou na vrata. Ta přislíbila provizorní opravu vrat, protože objednací doba na nová vrata je cca jeden měsíc. Kdy budou vrata zase fungovat zatím nevím. Všechny opravy budou hrazeny z poviného ručení vozidla viníka, který se k poškození přihlásil. Bohužel ani přes celodenní úsilí pracovníků firmy Golden Gates se vrata nepodařilo zprovoznit, budou tedy další noc otevřená.
Nenašel jsem ted v pátek večer žádnou firmu - bezpečnostní agenturu, která by na zavolání v pátek večer zajistila okamžité hlídání našeho objektu. Pokud máte nějaký typ jak situaci řešit, prosím zdělte mi ho.

S pozdravem, Beránek

PS: taky tam mám garáž