Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zatékání do garáží - OZNÁMENÍ

29. 5. 2008

Zdravím všechny.

  Dnes, 29.5.2008 mne telefonicky informoval pan Klouda z firmy INBA s.r.o., o ukončení opravy střechy a odstranění námi reklamovaných závad na střeše garáží. Teď by prý chtěli začít  řešit další, důležitý bod naší reklamace a to je zatékání západní zdí do garáží. Protože ale panu Sedlákovi z firmy SAHAN nestačí jen fotografie, které pořád dokola posíláme, požadují, aby při jakémkoliv zatečení do garáže (i střechou), zavolal ihned její majitel panu Sedlákovi na číslo 608 604 021 a on se přijede osobně podívat kudy zatéká.

Prosím proto všechny postižené zatékáním, aby toto nepodceňovali a opravdu panu Sedlákovi zavolali, protože se mi zdá, že náš problém zlehčují a k nápravě se nemají.

Zároveň prosím, aby jste současně informovali i mně, třeba tady v komentáři nebo SMS, abychom věděli, kam všude nám zatéká.

Díky, za výbor  Petr Beránek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Znovu zatéká střechou na nájezdu do 3B

(Petr Beránek, 7. 7. 2008 16:21)

Dnes ráno jsem informoval f. INBA a f. SAHAN o opětovném zatékání střechou na nájezdu do 3B, přestože střecha byla v červnu kompletně opravena. Pořídil jsem i fotky, které jsem jim rovněž poslal.
Petr Beránek