Jdi na obsah Jdi na menu
 


Schůzka výboru 1. 9. 2008

3. 9. 2008

Zápis z jednání výboru SVG dne 1. 9. 2008

Přítomni: E. Mašátová, P. Beránek, J. Schwarz

Projednávané body:

                1. Reklamace – stále dochází k zatékání západní stěnou do jednotlivých garáží. Nyní se objevilo zatékání  jižní (Studentská ul.) stěnou prasklinami v omítce. Dále se objevil znovu popraskaný roh budovy směrem ke knihovně. Tyto závady průběžně reklamujeme firmě INBA včetně fotografií, ale zatím bezvýsledně – nemáme ani termín odstranění závad. Proto p. Beránek projedná s vedením Plzeňského servisu možnost řešení právní cestou.

                2. Kolky – projednali jsme návrh na podání hromadné žaloby na firmu INBA ohledně neoprávněně fakturovaných kolků. O této záležitosti budou všichni majitelé garáží informováni písemně.

                3. Příspěvky na provoz garáží – ke dni 30. 6. neevidujeme žádný nedoplatek a všechny příspěvky jsou uhrazeny.

                4. Vjezdová vrata – v letošním roce byla vrata třikrát opravována. Domníváme se, že hlavní vjezdová vrata slouží vozidlům a neměla by být užívána pro pouhý průchod pěších.

                5. Reklamace Sahan – pan Sedlák se stal externím poradcem firmy SAHAN, která budovu postavila. Při zatékání do garáže jej neprodleně informujte, aby osobně prohlédl vzniklé škody a aby mohlo dojít k následnému odstranění závady – zatékání. Telefonní číslo pana Sedláka je 725 778 309.

                Výbor SVG uvítá Vaše návrhy a připomínky.

 Dne 1. 9. 2008 zapsal P. Beránek

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář